دانلود فیلم قتل دختر دانشجو در پل مدیریت تهران

دانلود فیلم قتل دختر دانشجو در پل مدیریت تهران

دانلود فیلم قتل دختر دانشجو در پل مدیریت تهران

دانلود کنید

دانلود فیلم قتل دختر دانشجو در پل مدیریت تهران

مشروح مطلب :

روز ۱۴ تیر ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه واقعه ای در محدوده پل مدیریت تهران، مهسا دانشجوی ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی  با پنجاه ضربه چاقو در حالی که عده بسیاری تماشاگر این جنایت بودند به قتل رسید. حبیب که گویا به مونا ابراز عشق کرده و خواستگارش شده بود، مهسا را تا بالای یک پل مکانیزه مخصوص خطوط بی.‌آر.‌تی در محدوده پل مدیریت تعقیب کرده و در آنجا وقتی فرصت را به قتل رساندن مونا مناسب می بیند به وی حمله‌ور شده و در ابتدا از پشت، سه ضربه به بدن مونا وارد کرده و این دختر را به زمین می اندازد. سپس حدود ۵۰ ضربه دیگر نیز به سینه و شکم دانشجوی جوان زده و بعد از آن سعی می کند از محل جنایت فرار کند ولی موفق به این کار نمی شود. نظاره‌گران همچون همیشه، بعد از شمردن ضربات چاقو به فکر دستگیری قاتل افتاده و او را بازداشت می کنند.

نگهبان پل مکانیزه محل وقوع جنایت در این‌باره به خبرنگار عبرت گفته است: «دختر دانشجو همراه دوستش از سمت غرب روی پل رفت و تا نزدیک پله‌های آن سوی اتوبان چمران هم به راهش ادامه داد که ناگهان پسری جوان به او حمله کرد. پسر ۲۷ساله به نظر می‌رسید و کمی چاق بود. او چاقو را بلند می‌کرد و بر بدن دخترک می‌کوبید. زیر پل یک کبابی است و کارگران مغازه با دیدن صحنه به سمت دختر دویدند اما نتوانستند کاری انجام بدهند.» یکی دیگر از شاهدان عینی گفته است: «من زمانی به محل حادثه رسیدم که پسر جوان روی سینه دختر نشسته بود و پشت سر هم به او چاقو می‌زد.

شاهدان می گویند: قاتل با استفاده از یک چاقوی سلاخی کوچکی که در دست داشت، فکر می‌کنم ۱۰ دقیقه همین‌طور بی‌وقفه به آن دختر ضربه وارد کرد. هر وقت یکی از مردمی که آنجا جمع شده بودند می‌خواست جلو برود و دختر را نجات بدهد، پسر جوان با داد و فریاد تهدیدش می‌کرد. بعد از ۱۰ دقیقه او دخترک را رها کرد، دختر هنوز زنده بود و دست و پا می‌زد. چند نفر او را که خونریزی شدیدی داشت، سوار یک وانت کردند و به بیمارستان بردند. بقیه هم در یک لحظه به طرف متهم حمله و او را دستگیر کردند و پسر را به باد کتک گرفتند.

یکی دیگر از شاهدان عینی هم گفت: «آن پسر بعد از قتل، اول سعی کرد از پله‌های وسط پل وارد خط ویژه اتوبوس شود اما پشیمان شد و به سمت غرب اتوبان رفت. او بین راه چاقویش را هم پرت کرد که ندیدم کجا افتاد. متهم از پله‌های غربی پایین رفت و سعی کرد سوار تاکسی شود ولی نتوانست. مردم دنبالش بودند و تمام بدن او خون‌آلود بود. پسرک به سمت حاشیه خاکی اتوبان رفت و در آنجا یک نفر با سنگ به سرش کوبید و او روی زمین افتاد. بعد بقیه مردم به سمتش رفتند و دستگیرش کردند. پلیس خیلی دیر به محل حادثه رسید.»

شاهد دیگری نیز گفت: «آن پسر خیلی عصبانی بود و مرتب فریاد می‌کشید. هیچ‌کس جرات نداشت جلو برود، چون ممکن بود به او آسیبی برسد. چند نفری با موبایل از صحنه قتل فیلم برداری کردند. آن پسر بالاخره توسط مردم دستگیر شد و بعد از آن پلیس هم از راه رسید. ماموران متهم را تحویل گرفتند و با خودشان بردند.»

فیلم قتل مهسا دانلود کلیپ فیلم جنایت پل مدیریت فیلم قتل دختر دانشجو

55 Responses to دانلود فیلم قتل دختر دانشجو در پل مدیریت تهران

  1. akhe chera harfe moft mizani 50 zarbe chaghu zade

  2. slm. moteasefam vali har 2 nafar dar marg khod moghaser bodan

  3. بسیار بد بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.